Delfín café

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Dejte si po sportu drink, skvělou kávu nebo něco dobrého v našem café

Delfín Café je moderní kavárna určená pro klienty sportcentra i pro širokou veřejnost. Naše kavárna je místem pro zábavu a posezení s přáteli, ale i pro odpočinek a relaxaci s pohledem na úchvatné mořské akvárium.

Do Delfin Café můžete přijít na plnohodnotnou snídani, na obchodní schůzku spojenou s lehkým obědem nebo na odpolední kávu s dezertem. Ve večerních hodinách poseďte s kamarádkou u skleničky vína nebo se osvěžte s přáteli po sportovním zápase.

V Delfin Café dbáme na vysokou kvalitu kávy i ostatních nápojů. Kvalitní espresso s lískooříškovou crémou je pro nás základem. Profesionální tým proškolený Mistrem kávy 2004 Jaroslavem Petroušem Vám ochotně připraví kávu dle Vašeho přání. Nejste milovníky kávy? Z naší nabídky čerstvých ovocných šťáv si jistě vyberete. Po celý den Vám nabízíme čerstvé a lehké občerstvení. 

Podřžíme Vás i během sportovních výkonů. Před kurzem či návštěvou posilovny se nezapomeňte zastavit pro iontový nápoj dle vlastní chuti. Na požádání Vám jej naše milá obsluha také připraví do vlastní láhve na pití. 

Těší se ná Vás obsluha Delfín café

Naše obsluha Delfín Café

  • provozní manažer, instruktor & trenér EMS trénink

    Veronika Šírová
TOPlist