OPĚTOVNÉ UZAVŘENÍ DELFÍNA OD PÁTKU 18.12.2020

  • DELFIN.CZ
  • >
  • OPĚTOVNÉ UZAVŘENÍ DELFÍNA OD PÁTKU 18.12.2020
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Delfíňáci, v souvislosti s novým opatřením vlády ČR, jsme nuceni od pátku 18.12.2020 opět uzavřít provoz Sportcentra Delfín!

Vláda ČR s účinností od 18. prosince zakazuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringu, herny bowling nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť tanečních studií, posiloven a fitness center, s výjimkou sportovní činnosti ve školách či školských zařízeních a vysokých školách, kde to křížová opatření umožňují a s výjimkou sportovní přípravy, kterou provádí osoby v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské činnosti jako přípravu pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy a sportovních akcí, které nejsou zakázány,

Dále zakazuje provoz a používání umělých koupališť (plavecký bazén, koupelnový bazén, bazén pro kojence, a batolata, brouzdaliště) wellness zařízení včetně saun, solárií, solných jeskyní, pokud se nejedná o poskytování zdravotních služeb poskytovatelem zdravotních služeb.

Hromadné akce budou omezeny na maximální počet 6 osob. Sportovat tak půjde pouze venku v maximálním počtu 5+1.

 

Platby za členství Vám budou po dobu nuceného uzavření kompenzovány v plné výši, tak jak jste zvyklí. V případě jakýchkoli dotazů nás samozřejmě můžete kontaktovat.

Prosíme, sledujte i nadále webové stránky Delfína, FB a e-maily, kde Vás budeme informovat o všech souvisejících provozních záležitostech.

Děkujeme za pochopení!

Váš Delfín tým

Vydáno: 16.12.2020

TOPlist