Skvělá zpráva! Ve čtvrtek 3. prosince Delfín opět otevírá!

  • DELFIN.CZ
  • >
  • Skvělá zpráva! Ve čtvrtek 3. prosince Delfín opět otevírá!
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Vážení Delfíňáci,

je to tady! 8. října jsme byli nuceni na základě zavedených opatření vlády ČR dočasně uzavřít provoz a nyní ve čtvrtek 3. prosince skoro po dvou měsících Delfín opět otevírá své brány!

OD ČTVRTKA 3. 12. 2020 BUDE DELFÍN OPĚT OTEVŘEN!

Sportcentrum DelfínPodle vládních opatření můžeme provoz Delfína otevřít za následujících podmínek:

  • kapacita omezena na 1 osoba na 15m2
  • sálové lekce omezeny na 9 osob + 1 instruktor
  • povinná ochrana nosu a úst (roušky)
  • dodržení odstupů min. 2 m

Více o dalších hygienických opatřeních, které pro Vás budeme průběžně v Delfínu dělat si můžete přečíst zde. Chceme, abyste se u nás cítili opravdu bezpečně a užili si maximální komfort z pohybu a cvičení, proto na zvýšené hygienické nároky opravdu dbáme v maximální možné míře!

ČLENSTVÍ

Jak jsme Vás již informovali, tak v návaznosti na nucené uzavření fitness byla veškerá vaše členství automaticky pozastavena k datu omezení provozu (8.10.2020). Nyní tedy po opětovném otevření Delfína (3.12.2020) bude vašemu členství automaticky prodloužena platnost o nucenou pauzu (2 měsíce) zcela zdarma (v případě platby členství i po dobu uzavření Delfína - např. trvalé příkazy). Nebo budete platit členství až od data otevření a předchozí měsíce není nutné doplácet.

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Věřte, že jsme opravdu nadšení a již se nemůžeme dočkat až se s vámi opět společně setkáme u nás v Delfínu!

Váš Delfín tým

Vydáno: 30.11.2020

TOPlist