Udělejte radost sobě nebo svým nejbližším a podpořte tak Delfína a celý Delfín tým!

  • DELFIN.CZ
  • >
  • Udělejte radost sobě nebo svým nejbližším a podpořte tak Delfína a celý Delfín tým!
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Milí Delfíňáci, již delší dobu jste od nás nedostali žádné zprávy, tak to zkusíme napravit. Vzhledem k tomu, že nemoc COVID-19 nepřestává ovlivňovat lidi, firmy a země po celém světě, tak stejně tak nepřestává ovlivňovat i život Delfína.

Doba strašně letí a ačkoli se to mnohým z Vás nezdá, tak Delfín je zde pro Vás již 17 let! Takže se dá říct, že Delfín dospěl do puberty ???? a asi každá puberta sebou nese i problémy. V případě Delfína problémy způsobil velmi nečekaně právě COVID. Nyní doufáme, že náš v tuto chvíli již tříkolový zápas s Covidem neskončí naší prohrou a Delfínu se podaří projít touto opravdovou zkouškou dospělosti.

Náš roční souboj s Covidem je náročný, první jarní kolo tohoto zápasu jsme zvládli, druhé podzimní již bylo mnohem horší, ale toto třetí a zatím nejdelší zimní kolo už je pro nás opravdu velmi, velmi náročné. Přeci jen nikdo z nás nečekal, že by Delfín mohl potkat Covid třikrát za sebou během jednoho roku. A i když jsme si na pomoc do souboje zavolali Zásilkovnu, tak se nám úplně nedaří souboj vyhrát.

Proto nás napadlo, že se nyní s žádostí o podporu obrátíme na Vás na naše nejbližší a nejvěrnější klienty. Protože i pouze vědět to, že za námi stojíte pro nás bude velmi důležité!

Jak nám tedy můžete v našem souboji s Covidem pomoci? V případě, že Vám problémy Delfína nejsou zcela lhostejné a chcete nám pomoci, tak jsme pro vás připravili jednoduchou možnost. Stačí si úplně jednoduše předplatit naše služby (masáže, osobní tréninky, služby fyzioterapeuta atd.) formou dárkového poukazu, a to jak pro sebe, své nejbližší nebo zaměstnance. Jaká bude hodnota těchto poukazů a tím i Vaší podpory bude zcela na Vás. Předplatíte-li si poukaz za 500,-Kč, 1.000,-Kč, 5.000,-Kč nebo 10.000,-Kč je zcela na Vašem uvážení a chuti.

Dárkový poukaz Delfín

Druhou možností s ještě větší podporou Delfína je pak 15% navýšení ceny poukazu, kdy například za poukaz v hodnotě 1.000,-Kč zaplatíte 1.150,-Kč. Kdy těchto 15 % bude dárkem a přímou podporou Delfína.

Každý, kdo se rozhodne pro jakoukoli formu podpory od nás dostane k poukazu mimo obrovských díků od celého Delfín týmu i malý dárek za věrnost. A Ti z Vás, kteří se rozhodnou i pro navýšení platby (15 %) za dárkový poukaz od nás navíc získají garanci ceny členství v Delfínu na následující 4 roky, to znamená, že Vám po tuto dobu jako poděkování v žádném případě nezvýšíme cenu členství.

Kdo by měl chuť nás podpořit zakoupením dárkového poukazu a předplacením služeb, to může udělat jednoduše, a to buď zajít přímo na recepci Delfína nebo nám napsat na e-mail info@delfin.cz a my vše zařídíme.

Máte-li chuť nás podpořit budeme rádi, ale ještě mnohem více se těšíme na opětovné osobní setkání s Vámi u nás v Delfínu při cvičení. V každém případě vám všem přejeme hlavně pevné zdraví a psychickou pohodu! Nezapomeňte, že nejlepší ochranou před jakoukoli nemocí je pravidelný pohyb. Využijte proto našich online lekcí, které pro Vás děláme zcela zdarma nebo si jděte zaběhat případně choďte alespoň na pravidelné procházky.

Strašně moc děkujeme za Vaši přízeň!

Váš Delfín tým

Vydáno: 19.03.2021

TOPlist