UZAVŘENÍ DELFÍNA OD 9.10.2020

  • DELFIN.CZ
  • >
  • UZAVŘENÍ DELFÍNA OD 9.10.2020
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Delfíňáci, v souvislosti s aktuálními mimořádnými opatřeními vlády ČR, jsme nuceni od zítřka tzn. pátku 9.10.2020 uzavřít provoz SPORTCENTRA DELFÍN.

Nové vládní opatření počítá s uzavřením všech vnitřních sportovišť, fitness center nebo bazénů a wellness. Od pátku 9.10. tak budou muset své provozy zcela zavřít. Opatření se dotknou nejen amatérského, ale také profesionálního sportu. Znamená to, že od pondělí 12.10. budou zastaveny i všechny soutěže.

Od pátku na dobu 14ti dnů je zakázán provoz všech vnitřních sportovišť (tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny, kulečníky, a další tréninková zařízení), fitness center, bazénů a wellness zařízení včetně saun, solárií a solných jeskyní. Lidé budou moci sportovat pouze venku v počtu do 20 osob.

Sportovní akce o víkendu ještě proběhnou

Sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy se mohou zatím konat v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního nebo vnějšího sportoviště. Stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce, také v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy.

Platby za členství Vám budou po dobu nuceného uzavření kompenzovány v plné výši tzn. 2 týdny = 50% ceny měsíčního členství.

Prosíme, sledujte i nadále webové stránky Delfína, FB a e-maily, kde Vás budeme informovat o všech souvisejících provozních záležitostech.

Děkujeme za pochopení!

Váš Delfín tým

Vydáno: 08.10.2020

TOPlist