ČCHI-KUNG

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


ČCHI-KUNG - ORGÁNOVÁ SESTAVAČCHI-KUNG

Cvičení dle pěti elementů pro dvanáct orgánů

ČCHI-KUNG vychází ze znalostí tradiční čínské medicíny, z poznatků o protikladech Jin a Jang a ze znalosti teorie pěti prvků. Unikátní sada dvanácti cviků orgánové sestavy aplikuje poznatky pocházející z více než sedmitisícileté historie i přesto je v souladu s moderním, západním způsobem života.

Její praktikování v běžném životě zaměstnaného člověka odstraňuje stres, únavu a napětí. Orgánová sestava je soubor dvanácti cviků, z nichž každý uvolňuje jednu z dvanácti akupunkturních drah a posiluje orgán, který této dráze přísluší.

Z hlediska západní medicíny je ideální na protažení svalů především posturálních majících sklon ke zkrácení a stimulaci lymfatického systému.

Sestava cviků vede:

Procvičováním této sestavy lze zajistit přísun okysličené krve ke všem orgánům, aktivovat lymfatický systém a doplnit tak potřebnou energii. Při pravidelném cvičení celé sestavy docílíme celkové vyváženosti, harmonizaci těla a pružnosti svalů i páteře.

Tento vynikající komplex cviků zvyšuje fyzickou a psychickou kondici. Současně se naučíte vnímat vlastní tělo.

Cvičení je vhodné pro ženy i muže bez ohledu na věk a kondici jednotlivce. Každý cvičí dle svých možností. Cvičí se pomalu a plynule.

V lidském těle by měla mezi jednotlivými orgány a systémy panovat rovnováha stejně jako v přírodě. ČCHI-KUNG (psáno i jako Chi Kung nebo Qi Qong) znamená jeden z nejstarších druhů čínského umění. Přeloženo do češtiny "efektivní zacházení s životní
energií".

Cesta ke zdraví a dlouhověkosti.

 

Instruktor

REZERVACE

TOPlist