Proč členství

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


KLUBOVÉ ČLENSTVÍ = NOVÉ MOŽNOSTI PRO KLIENTY

Hlavním důvodem, proč nabízíme ve Sportcentru Delfín klubové členství je snaha o zachování osobního přístupu ke každému našemu klientovi. Individuální přístup ke klientovi poznáte již při prvním vstupu a kontaktu s recepčními.

Pokud projevíte zájem o informace o klubovém členství, budeme se Vám ochotně věnovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, vysvětlíme Vám podmínky členství a popřípadě Vás provedeme všemi prostory Delfína. Během konzultace také zjistíme Vaše požadavky a případné cíle, abychom vám pomohli najít tu správnou cestu, jak těchto cílů s naší pomocí dosáhnout.

Svým klientům nabízíme standardní služby, jako je fitness, Kinesis, sálové lekce, osobní trénink, masáže, squash, nebo solárium. Novinkami je pak možnost využití služeb diplomovaného fyzioterapeuta a výživového poradce. Našim členům poskytujeme vždy komplexní služby v té nejvyšší kvalitě!

Chcete-li se dozvědět více jak to u nás funguje připravit nabídku členství dle vámi preferovaných sportovních aktivit, tak nás kontaktujte vyplněním formuláře ZDE nebo kontaktujte jednoho z členů týmu "péče o klienty".

Chcete-li opravdu změnit svůj životní styl, tak forma klubového členství je právě pro Vás. Navíc klubové členství je ekonomicky mnohem výhodnější, pro všechny kdo mají skutečně zájem pravidelně cvičit!

  

fitness české budějovice

TOPlist