Squash

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Nechce se vám sedět doma? Nechcete však chodit do posilovny a spinning vás nebaví? Tak neváhejte a vyzkoušejte si u nás další sport, který vás bude rozhodně bavit a pro svoji kondici uděláte jedině další krok kupředu. 

SQUASH

squashSquash je ideální hra pro relaxaci a udržení si kondice, je to sport s nároky na rychlý pohyb, změnu směru, postřeh, odhad i taktiku. Při tomto sportu vydáte nejvíce energie během krátkého časového úseku a dokonale se odreagujete.

Začínající hráči používají nejčastěji míček s modrou nebo červenou tečkou, protože se velmi dobře odráží a odskakuje. Velmi dobří hráči používají míček s jednou nebo dvěma žlutými tečkami, který skáče velmi málo. Začínající hráči nedokáží během hry zahřát míček tak, jako hráči pokročilejší, proto používají míčky s modrou nebo červenou tečkou, které se dobře odráží již ve studeném stavu.

Obuv a oděv

Při vstupu na squashový kurt je nutné mít vhodnou obuv. Ideální jsou čisté halové sportovní boty s podrážkou, která i při zahřátí během sportovního výkonu nezanechává stopy na parketách.

CENÍK

CENÍK SQUASH / STOLNÍ TENIS   
nečlen 520,-Kč
člen Sportcentra Delfín 260,-Kč
karta SQUASH 2000 (lze zakoupit i bez členství!) 260,-Kč

 

 

 

 

Na pronájem kurtu na squash / stolní teis lze využít u MILTISPORT kartu!


SQUASH VOLEJBAL nebo SQUASH NOHEJBAL

Myslíte, že volejbalisté a squashisté se nemohou potkat na jednom místě? U nás se můžete přesvědčit o opaku, protože vám squashové hřiště velmi jednoduše připravíme pro hráče volejbalu nebo nohejbalu!

Přejeme příjemný sportovní zážitek. 

Squash si Rezervujte ZDE

TOPlist