Kinesis

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


KINESIS je světovou jedničkou v přístupu ke cvičení. Cvičení ve fitness již dávno patří mezi zdravotní cvičení a v rukou zkušeného trenéra a fyzioterapeuta se promění v nástroj netušených možností.

Volný pohyb celého těla. Speciální trénink pro jakýkoli průběh pohybu - skvělé pro rekonvalescenci, procvičení celého těla, specializovaný trénink pro golfisty...

KinesisKinesis je systém, který umožňuje komplexní procvičení celého těla na čtyřech specifických modulech. Společnost Technogym, jež tuto unikátní koncepci vytvořila, vsadila na práci s odstředivou silou. Takové cvičení umožňuje tělu de facto nezávislý a velmi přirozený pohyb a dokáže zapojit větší množství svalových skupin současně.

Cvičení s Kinesis nabízí více než 400 samostatných pohybů a na 250 cvičebních variací. Snadno tak dosáhnete nekonečného množství pohybů, čímž lze mimo jiné eliminovat stereotypní a občas i nudný trénik jak začínajících sportovců, tak i špičkových sportovců.

Cvičení na Kinesis také výrazně přispívá ke zlepšení výkonu při specifických sportech jako golf, tenis, squash, při všech bojových sportech, běhu či plavání. Kinesis velkou měrou pomáhá všem, kteří se chtějí rychle dostat do skvělé kondice a zhubnout dvojnásobně efektivně za zlomek bežného času.

Konkrétně spočívá v procvičení celého těla v tréninku na čtyřech speciálních modulech; modul Alpha zajišťuje cvičení tlakem dopředu, Beta – cvičení tlakem, Gamma – cvičení přítahem, Delta – cvičení dolních končetin. Svůj název si tento revoluční systém přinesl z řeckého pojmu označujícího „Volný pohyb“.

DOPORUČENÍ: Doporučujeme navštěvovat Kinesis až po předchozím seznámení s osobním trenérem. Využijte služeb svého osobního trenéra nebo nabízené lekce KINESIS v rozvrhu.

osobní trenér, instruktor a masér

Lukáš Haas
TOPlist