Pump fx

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Už si nemusíte dál vybírat mezi tím, jestli si zajdete na lekci aerobního cvičení, nebo raději zapojíte svaly v posilovně. Pump fx vám totiž umožní obojí!

„Pump fx" je skupinové kondiční cvičení, které kombinuje aerobní činnost se silovým cvičením, a zapojuje tak všechny svalové partie. Pump fx cvičení je také zvláštní svou formou a přizpůsobením. Je to skupinové kondiční cvičení při poslechu motivační hudby, které zapojuje všechny svaly těla během cvičení s činkou s přídavným závažím. Tento typ činky každému umožňuje zvolit si svou intenzitu zátěže. Během každé lekce tedy můžete motivovat sami sebe tím, že si budete zvyšovat zátěž. To je kouzlo Pump fx, že i během skupinového cvičení můžete týden od týdne individuálně růst.pump_fx_trener

Proč si vybrat PUMP FX cvičení?

Pump fx training je velmi variabilní cvičení. Během každé lekce se stimuluje svalstvo celého těla. Přesto že se jedná o jednouché cviky, jsou velmi efektivní. Pokud tedy budete navštěvovat lekce Pump fx pravidelně, Vaše postava se v krátkém čase vytvaruje k nepoznání. Začíná se samozřejmě s tou nejmenší zátěžía při změně Vám může vždy poradit lektor. Obecně platí, že je třeba, aby pro Vás závaží nebylo moc lehké, ale samozřejmě ani moc těžké, v tom smyslu, že nebudete moci vykonávat dané cviky řádně.

Kdy si můžete „PUMP FX" vyzkoušet?

Pravidelně každé úterý, vždy od 18:30.

osobní trenér, instruktor a masér

Lukáš Haas
TOPlist