Osobní trenér

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Mít osobního trenéra je podobné, jako mít zubaře, kadeřnici, pedikérku apod. Mluvíme o odborníkovi, který dohlédne na to, aby Vaše cvičení mělo význam. Každý klient Delfína má k dispozici svého osobního trenéra.

Krátce po vstupu do klubu Vám osobní trenér změří svalové dysbalance, provede cardio test a doporučí Vám postup při řešení Vašich požadavků. V první konzultaci Vás seznámí s možnostmi, které jsou Vám v Delfínu k dispozici a vysvětlí techniku cvičení na některých strojích.

Měření? Tak to raději ne.

Netřeba se obávat. Uvidíte, že Vás to bude bavit. Měření svalových dysbalancí zní odborně, je odborné, ale zároveň velmi dobrodružné. Budete překvapeni Vašimi změnami při prvním kontrolním měření.

Kontrolní měření každé tři měsíce.

Každé tři měsíce Vám osobní trenér nabídne opakované kontrolní měření. Vstupní a dvě kontrolní měření jsou vždy ZDARMA. Tato měření jsou velmi důležitá pro Váš zdravotní stav a vývoj. Kontrolní měření jsou Vám nabídnuta pochopitelně i v případě, že s trenérem necvičíte.

Mohu měření odmítnout?

Samozřejmě, můžete. Nic není povinné. Trenér Vám opakovaně třikrát nabídne své služby - pokud jich nevyužijete, již Vás neobtěžuje. Neznamená to ale, že již nemáte na měření nárok, pouze respektujeme Vaši volbu. Ozvěte se trenérovi sami a mějte kontrolu nad svým zdravím. Máte snad něco cennejšího?
DOPORUČUJEME: Pokud s trenérem netrénujete pravidelně, doporučujeme Vám domluvit si kontrolní měření již při Vaší vstupní diagnostice. Týden před jejím termínem si schůzku potvrdíte osobně, když se potkáte v Delfínu nebo se Vám trenér ozve telefonicky.

Cvičím s trenérem pravidelně, měří mě častěji.

Ano, to je možné. Kontrolní měření provádí trenér se svým klientem průběžně. Pokud řešíme jakékoli zdravotní obtíže, spolupracuje trenér spolu s našimi fyzioterapeuty - pak je na vás pozornost upřena stále.

Jsem po vážné operaci, začnu cvičit, až mi bude dobře.

Tak to by byla škoda ztrácet čas. Rehabilitační cvičení jsou velmi důležitá právě pro správné uzdravování. Každá rehabilitace je umírněná forma cvičení - zapomeňte na fitness jako sál plný svalovců.Tak o to tady nejde. Pohyb je největším stimulant zdraví a radosti. Pokud jste po operaci nebo máte jakýkoli handicap, bude o Vás pečovat trenér - fyzioterapeut. Pokud Váš trenér není fyzioterapeut, vždy Vaše cvičení s našimi fyzioterapeuty konzultuje.

Kolik stojí osobní trenér?

Dospělá osoba:

Děti do 15 let:

Mohu trenéra změnit?

Ano můžete. Dokonce můžete mít i dva. V některé fázi to bývá i obvyklé. Všichni naši trenéři prošli náročnou přípravou a setkáte se se skutečnými profesionály. V každém případě si musíte být vzájemně blízcí a osobnost Vašeho trenéra Vás má inspirovat.

TOPlist