Výživa a hubnutí

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Žij-zdravě.czCHCETE ZHUBNOUT TRVALE A ZDRAVĚ?

Nejste spokojeni se svou váhou, chcete zhubnout a udělat něco pro své zdraví? Kontaktujte nás a my Vám budeme ihned k dispozici. Provedeme Vás bludištěm zaručených diet a výživových doplňků, tak abychom společně nalezli způsob, jak Vám pomoci. Stačí kliknout vyplnit dotazník, stručně popsat svůj problém a přidat na sebe kontakt. Spojíme se s Vámi a pomůžeme Vám problémy vyřešit jednou pro vždy. Objednávka je zcela nezávazná.

Osobní konzultace pro úspěšné hubnutí

Společně s námi najdete odpovědi na veškeré otázky, které Vás zajímají a týkají se témat, jako je hubnutí, dieta, jak zhubnout, zdravá výživa nebo zdravý životní styl. Jakoukoli dlouhodobou spolupráci s klienty (redukční programy, výživové plány a jídelníčky) vždy začínáme vstupní konzultací – kde se vzájemně představíme a na základě osobního rozhovoru zjistíme, všechny potřebné informace, tak abychom si stanovili společný cíl, kterého chceme během naší spolupráce dosáhnout.

Výživové poradenství

A jak to celé bude probíhat?

Vstupní konzultace a analýza na přístroji InBody 230 - tato schůzka je informační pro nás i pro Vás. Jakákoli spolupráce (redukční programy, výživové plány a jídelníčky) je zcela individuální záležitost, budeme od Vás potřebovat zjistit, vše co se týká Vašeho zdravotního stavu (včetně léků, které používáte), Vašich dosavadních stravovacích návyků, pohybového režimu, denního režimu atd.

Zároveň také absolvujete analýzu složení těla na přístroji InBody 230, která nám poskytne další informace o Vašem stavu. Teprve na základě těchto získaných informací se společně dohodneme na vhodném programu, možnostech a cílech vzájemné spolupráce. V případě, že nebudete s naším přístupem spokojeni, není nutné ve spolupráci pokračovat.

Více se o nás, našich službách a zkušenostech našich klientů dozvíte na našich stránkách Žij-zdravě.cz.


My se již nyní těšíme na spolupráci s Vámi!

ŽIJ-ZDRAVĚ.cz, s.r.o.

TOPlist