Pole & Dance studio

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Foot loose studioVítejte ve Footloose, domově plného pole dance & tance!

Nově založené studio v jižních Čechách otevírá již v dubnu 2023. Hledáte kurzy a lekce Pole Dance & Tance v Českých Budějovicích? Jste na správném místě! Věříme v rozvíjení kreativity, hravosti a nabízíme vřelé a pozitivní prostředí pro všechny, koho by lákalo zkusit a rozvíjet se v umění Pole Dance & Tance. Připojte se k nám ještě dnes a začněte svou novou cestu sportem!

Co u nás najdete za lekce? Samozřejmě Pole Dance a Heels Pole (tanec na vysokých podpatcích s platformou). Nabízíme i lekce bez tyče jako je například Contemporary Dance, Heels Floor Dance, Stretching. Pokud Vás láká vyzkoušet Pole Dance, pak je pro Vás vhodné začít s 6týdenním kurzem INTRO to Pole, kde se naučíte nejdůležitější základy Pole Dance.

Při výuce si zakládáme zejména na individuálním přístupu a všechny naše kurzy či lekce probíhají v malých skupinkách. Náš cíl je, abyste z tanečního sálu vycházeli vždy maximálně spokojení a s úsměvem na tváři.

Pokud máte zájem o soukromý workshop, oslavu nebo rozlučku se svobodou, nabízíme nejrůznější témata a typy tanců jako je Chair Dance, Burlesque, Pole Dance a mnoho dalšího.

Více informací o studiu a přihlášení na lekce najdete na našich webových stránkách www.footloose.cz

TOPlist