Fitness

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


SPORTCENTRUM DELFÍN

Od klasických fitness a sportovních center se odlišujeme nejen moderním prostředím a špičkovým vybavením. Další předností Sportcentra Delfín je jedna z nejširších nabídek studiových lekcí v Českých Budějovicích, které navrhujeme tak, aby byly šité na míru všem našim klientům. Vybírat můžete například z lekcí kinesis, TRX, bosu, jógy, pilates, kruhového tréninku, funkčního tréninku, spinningu a mnoha dalších.

Fitness České Budějovice

Pokud ovšem dáváte přednost raději klasické posilovně nabízíme též pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, kardio cvičení, zóny pro funkční trénink. V našem portfoliu služeb naleznete také kurty na squashsolárium, služby výživového poradenství, fyzioterapie nebo masáže. Proto neváhejte a staňte se členem naší fitness rodiny. Naši instruktoři a trenéři se na Vás těší.

Čas strávený u nás nemusí být nutně spojený se spálenými kaloriemi a vybudovanou svalovou hmotou. Jsme také místem, kde můžete relaxovat a odpočívat. Součástí našeho sportcentra v Českých Budějovicích je totiž moderní kavárna, ve které si můžete vychutnat výbornou kávu Julius Meinl a nebo si dopřát lehké občerstvení. Jak po tréninku, nebo prostě jen tak, se svými přáteli.

Prohlédněte si v naší galerii, jak to v Delfínu vypadá.

Přijďte se k nám přesvědčit a zapojte Delfína do svého každodenního života.

TOPlist