3-měsíční SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ aneb "ZHUBNĚTE ZDRAVĚ"

  • DELFIN.CZ
  • >
  • 3-měsíční SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ aneb "ZHUBNĚTE ZDRAVĚ"
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


3-měsíční SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ aneb "ZHUBNĚTE ZDRAVĚ"

Tento kurz je určen pro širokou veřejnost, avšak pouze omezenou skupinu max. 10 osob! Kapacita tohoto kurzu je záměrně snížena, abychom klientům mohli nabídnout skutečně individuální přístup, který je potřeba k dosažení optimálního výsledku. Máte-li tedy zájem o redukci své váhy, se současnou změnou životního stylu, tak neváhejte a co nejdříve se na tento kurz přihlaste!

TERMÍN:

13. 9. - 29. 11. 2020 (první lekce proběhne v neděli 13.9.2020)

ROZVRH LEKCÍ:

  • čtvrtek 17:30 – 18:30 (cvičení)
  • neděle 16:30 – 17:15 (výživa)
  • neděle 17:15 – 18:25 (cvičení)

Veškeré skupinové cvičení budou vždy probíhat v uvedené termíny ve Sportcentru Delfín - www.delfin.cz

CENA:

4.250 Kč / 3.250 Kč* (* Cena 3.250 Kč platí pouze pro členy Sportcentra Delfín a absolventy redukčního kurzu "Žij-zdavě.cz")

CENA ZAHRNUJE:

  • 23 lekcí redukčního cvičení (ALPINNING + posilovací a balanční cvičení) se zajištěným pitným režimem
  • 10 lekcí výživového poradenství (včetně informací pro sestavení jídelníčku! Doporučené potraviny, složení jídelníčku, GI - glykemický index potravin, vyvážený energetický příjem, superpotraviny 21. století,správná příprava pokrmů, pomalý nenásilný přechod směrem ke správnému dennímu režimu, snaha přeměnit stravovací a pohybové návyky)
  • 3x měření na špičkovém přístroji InBody R230
  • ONLINE PROGRAM = uzavřená FB skupina, společné řešení denních plánů, kontrola jídelníčků a vzájemná inspirace a podpora ve skupině

PODROBNOSTI:

Při první lekci seznámíme účastníky se záměry a cíly kurzu. Poté bude každému účastníku kurzu provedeno kompletní měření. Na každé hodině se budou konzultovat stávající stravovací návyky a jejich postupná nenásilná přeměna k lepšímu. Během kurzu bude probíhat průběžné měření a vážení, pro zjištění úspěšnosti a rozbor příčin úspěchu nebo neúspěchu.

BENEFITY:

Po každé hodině proběhne samozřejmé protažení nejen namáhaných svalů ale i svalů prokazující jakoukoliv dysbalanci. Během kurzu získá každý z účastníků základní informace nejen o zdravém životním stylu, ale především o nejvhodnějším pohybovém režimu potřebném pro redukci váhy i pro pohodovější život.

REZERVACE / KONTAKT

V případě Vašeho zájmu o tento kurz nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech nebo se informujte na recepci Sportcentra Delfín.

Mgr. Daniela Šupková
mob.: 777 878 878

&

Andrea Kopačková
mob.: 777 830 745

 

Vydáno: 10.08.2020

TOPlist