ČERVENCOVÉ OMEZENÍ PROVOZU DELFÍNA 4.-24.7.2022

  • DELFIN.CZ
  • >
  • ČERVENCOVÉ OMEZENÍ PROVOZU DELFÍNA 4.-24.7.2022
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Vážení členové a klienti Sportcentra Delfín,

nezadržitelně se blíží léto a s tím spojený začátek prázdnin, což je v Delfínu každoročně čas, kdy na krátkou dobu Delfín zavíráme. Nejen, že děláme pravidelný generální úklid, ale připravujeme pro Vás i novinky pro nadcházející podzimní sezónu. Chceme Vám totiž neustále nabízet maximální komfort, na který jste zvyklí a poskytovat Vám vše, co moderní fitness může. To se však jako každoročně neobejde bez přerušení provozu. Letošní přerušení provozu bude trochu delší a proběhne v termínu (přesně 3 týdny):

od pondělí 4. července do neděle 24. července 2022Sportcentrum Delfín

Od pondělí 25. července již pojedeme v plném provozu, jak jste zvyklí se všemi úpravami a novinkami.

Bezpochyby jste tedy zvědaví na co se můžete těšit. Hlavní změnou bude zmenšení kavárny a její provoz pouze pro členy Delfína a nikoli veřejnost. Přeci jen se chceme soustředit především na fitness služby, proto prostor kavárny využijeme a předěláme jej na sál, kde od září najdete zcela nové studio s nabídkou lekcí pro zdravý pohyb jako je Pilates, SM Systém, kompenzační a rehabilitační cvičení.

Další důležitou novinkou bude zvětšení fitness o novou klidovou zónu pro rozcvičení, strečink nebo posilování s vlastní vahou. Vše, co jste nyní velmi často dělali v prostoru Kinesis.

Další pak bude přesun dámských šaten do nových prostor, vybudování zcela nového a většího prostoru pro fyzioterapii a masérnu a také oprava podlahy u jednoruček a zmíněný generální úklid Delfína. Jak vidíte nečeká nás, respektive Vás toho vůbec málo, ale budeme dělat maximum, abychom to vše během 3 týdnů uzavření zvládli.

Důležitou informací pro Vás, také je, jak to bude s Vaším členstvím po dobu uzavření. Všem klientům bude po dobu července členství automaticky bezplatně pozastaveno. Takže se o nic nemusíte starat, nic přerušovat ani platit. V případě, že máte trvalý příkaz, tak Vám bude členství automaticky o měsíc bezplatně prodlouženo. Máte-li jakýchkoli další dotaz jsme Vám samozřejmě kdykoli k dispozici.

A na závěr Vám také chceme velmi poděkovat za Vaši velkou shovívavost a trpělivost při technických problémech s klimatizací, které jsou snad již definitivně vyřešeny koupí a výměnou nové klimatizační jednotky.

Bližší informace o všech připravovaných akcích vždy naleznete na našich webových stránkách, FB profilu nebo také v nadcházejících newsletterech.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a věrnost!

Váš Delfín tým

Vydáno: 14.06.2022

TOPlist