DELFÍN OPĚT OTEVŘEN OD 27.4.2020!

  • DELFIN.CZ
  • >
  • DELFÍN OPĚT OTEVŘEN OD 27.4.2020!
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Vážení členové a klienti Sportcentra Delfín,

omlouváme se za tolik měnících se informací, ale v těchto dnech by se s velkým úspěchem dala použít fráze: situace se na bojišti mění každým okamžikem! Na základě nových pravidel pro uvolnění opatření proto koronaviru, pro vás máme aktuálně tu nejlepší zprávu a to, že:

OD PONDĚLÍ 27. 4. 2020 BUDE DELFÍN OPĚT OTEVŘEN!

V tuto chvíli stále ještě čekáme na přesnější specifikaci jednotlivých doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR k uvolnění opatření od 27. 4. 2020, která nám určí přesné podmínky, za kterých je náš provoz možný. Jakmile je budeme znát, tak Vás o nich budeme informovat na FB a našich webových stránkách.

Jak jsme již však slíbili budeme pro Váš maximální komfort dbát na zvýšené hygienické nároky! Každý z návštěvníků si bude muset před vstupem do fitness dezinfikovat ruce, stejně tak bude povinností každého po použití stroje, tento stroj dezinfikovat. Použití ručníků při cvičení berme jako samozřejmost, kterou vyžadujeme vždy. Pro tato všechna opatření bude v Delfínu k dispozici dostatek dezinfekčních prostředků. Také Vám doporučujeme při cvičení použití fitness rukavic.

Z naší strany bude navíc zajištěn důkladný večerní úklid s kompletní dezinfekcí všech strojů, zařízení a vybavení Delfína. Chceme, abyste se u nás cítili opravdu bezpečně a užili si maximální komfort z pohybu a cvičení ve svém oblíbeném fitness.

Také jsme Vás již informovali, že v návaznosti na tato opatření byla veškerá vaše členství automaticky pozastavena k datu omezení provozu (12.3.2020). Nyní vzhledem k dřívějšímu otevření Delfína bude vašemu členství automaticky prodloužena platnost o 1 měsíc zcela zdarma.

Uzavření Delfína jsme využili k úpravám, modernizaci, servisu strojů a kompletnímu úklidu sportcentra, tak jak to děláme každoročně v létě, kde je Delfín uzavřen, ale letos v létě již zavřeno mít nebudeme.

Děkujeme za pochopení a již se moc těšíme na opětovné setkání s Vámi u nás v Delfínu!

Váš Delfín tým

 

Vydáno: 24.04.2020

TOPlist