INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PILATES

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Máme pro vás další novinku - individuální lekce Pilates se Šárkou!

Přijde si vyzkoušet lekce Pilates s individuálním přístupem. 

Na těchto lekcích se zcela individuálním přístupem seznámíte s metodou Pilates, která je vhodná skutečně pro každého - jak pro sportovce, nesportovce, těhotné, jako rekonvalescence po úrazech a jiných bolestivých stavech. Cvičební program pro každou jednotlivou lekci je vždy sestaven na základě Vaší kondice, svalových dysbalancí, pohybového stereotypu a aktuálního zdravotního stavu.

Pilates, nebo též metoda Pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci vaší svalové kontroly, celkovou flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Veškerý pohyb zde vychází ze stabilního středu do všech periferních částí těla.

Tento přístup ke cvičení je mimořádně efektivní, ale zároveň náročný na detaily a procítění pohybu. Tělo se postupně zpevňuje a získává novou stabilitu. Aktivizují se hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami, a buduje se pevné ploché břicho. Mění se rozložení podkožního tuku, klesá nadváha. Změna je na první pohled patrná z držení těla, chůze a estetiky pohybu.

Těším se na Vás!

Šárka Pouzarová
instruktor Pilates | masér & fyzioterapeut 

Vydáno: 23.03.2015

TOPlist