MÁME PRO VÁS VÁNOČNÍ DÁREK!

  • DELFIN.CZ
  • >
  • MÁME PRO VÁS VÁNOČNÍ DÁREK!
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Na základě vašeho zájmu, jsme se rozhodli Vám dát ALPINNING jako dárek pod stromeček! Takže od nového roku (4. 1. 2015) se můžete na novinku - lekce ALPINNINGU těšit i v našem rozvrhu.

ALPINNING - NOVINKA ROKU 2016 VE SPORTCENTRU DELFÍN!

ALPINNINGALPINNING je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Program byl vyvinut s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

ALPINNING je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Pravidelný trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat vaši postavu a navíc vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody a to nenásilným a zábavným způsobem!

Sledujte a rezervujte si od 4. 1. 2016 své lekce ZDE:

ALPINNING

Vydáno: 11.12.2015

TOPlist