MOBILNÍ APLIKACE PRO REZERVACI SKUPINOVÝCH LEKCÍ

  • DELFIN.CZ
  • >
  • MOBILNÍ APLIKACE PRO REZERVACI SKUPINOVÝCH LEKCÍ
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


V Delfínu jsme nezaháleli ani přes léto a připravili jsme pro vás několik novinek. Jednou z nich je i nová mobilní aplikace pro rezervaci skupinových lekcí.

Byli jsme si vědomi, že současná pravidla rezervací jsou v některých ohledech trochuMOBILNÍ APLIKACE REZERVACE zbytečně komplikovaná, proto jsme od počátku intenzivně pracovali na zlepšení a nápravě této situace. Nyní Vám proto s radostí můžeme představit výsledek, jímž je zcela nová aplikace pro rezervace lekcí, squashe a jejich celkovou správu. Jednoduše si tak můžete do svého chytrého telefonu (IOS nebo Android) nebo tabletu tuto aplikaci stáhnout a kdykoli a kdekoli si pak svou oblíbenou lekci jednoduše rezervovat, případně rezervaci zrušit. Stejně tak máte neustálý přehled o výši svého kreditu.

Aplikaci si jednoduše stáhnete ve vašem telefonu nebo tabletu a to v aplikaci App Store (iPhone) případně Google Play (Android) po zadání "sportcentrum delfín".

Pro přihlášení do aplikace vám stačí pouze uživatelské jméno a heslo. „Uživatelské jméno" je standardně nastaveno jako Vaše příjmení a „Heslo" pak vaše členské číslo, pokud jste si jej již sami nezměnili v systému online ZDE

V případě jakýchkoli problémů s přihlášením neváhejte kontaktovat naši recepci, kde Vám naše recepční kdykoli velmi rády pomohou.

Vydáno: 21.08.2017

TOPlist