OD PONDĚLÍ 25.7.2022 DELFÍN OPĚT OTEVŘEN!

  • DELFIN.CZ
  • >
  • OD PONDĚLÍ 25.7.2022 DELFÍN OPĚT OTEVŘEN!
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Delfíňáci, prázdniny jsou sice v plném proudu, ale Delfín prázdniny nemá. U nás se pracovalo poslední tři týdny na 100 %, tak abychom stihli připravit vše co jsme Vám slíbili a v dalších týdnech Vás omezovali co nejméně. Tím nejdůležitějším byli kompletní stavební práce na úpravu kavárny, vytvoření nového studia s nabídkou lekcí pro zdravý pohyb jako je Pilates, SM Systém, kompenzační a rehabilitační cvičení. Pak to byla příprava na zvětšení fitness o novou klidovou zónu pro rozcvičení, strečink nebo posilování s vlastní vahou. A další pak bude příprava na přesun dámských šaten do nových prostor. Vše jsme stihli, jak jsme slíbili:

 

V pondělí 25.7.2022 od 6:30 máme opět otevřeno!

 

NOVINKA! ČÍSELNÉ (KÓDOVÉ) ZÁMKY U ŠATNÍCH SKŘÍNĚKHafele

Velkou novinkou jsou nové číselné (kódové) zámky u šatních skříněk. To znamená, že při příchodu již nebudete potřebovat žádný klíček a šatní skříňku si vyberete zcela sami. Pro uzamčení i odemčení bude stačit zadat vlastní 4místný kód a zmáčknout tlačítko „enter". Vše je vysvětleno na obrázku níže. Návod samozřejmě najdete i přímo v šatnách a v případě problémů Vám vše rádi vysvětlíme.

UPOZORNĚNÍ!

Pouze upozorňujeme, že není možné při odchodu skříňky zamykat a nechávat si v nich věci! Každý večer budeme skříňky kontrolovat a v případě porušení tohoto pravidla skříňku odemkneme, vyklidíme a věci budou vydány pod pokutou 250 Kč. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a v pondělí ráno se opět těšíme na setkání s Vámi u nás v Delfínu!

Váš Delfín tým

Návod šatní skříňky

Vydáno: 20.07.2022

TOPlist