PROČ PÍT SMARTY DRINK?

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Chcete znát důvody proč začít pít nápoje nové generace SMARTY drink? Přečtěte si tedy krátké vyjádření spoluautora receptury tohoto drinku Dr. Petra Fořta.

„Na trhu je mnoho tzv. energeťáků. Všechny vycházejí z původní receptury značky Red Bull. Ale řekněme otevřeně, že s prominutím jsou všechny energeťáky jen roztokem kofeinu a cukru (a těch pár dalších přidaných látek je spíše symbolických). Proto jsem se podílel na vzniku dvou zcela nových typů nápojů pod obchodní značkou SMARTY. NEJDE v žádném případě o „energeťáky“! Je to naprosto nový typ „společenských, osvěžujících, tzv. funkčních“ nápojů, využitelných v celé řadě situací. Jde o nápoje, které se mohou pochlubit vysokou přidanou hodnotou díky obsahu účinných látek přírodního původu (s vědecky ověřeným účinkem). Nic přeslazeného, nic „nabušeného“ syntetickým kofeinem.

 

Mám pro vás dobrou zprávu – nebojte se používat střídavě oba typy těchto nápojů – ostatně, k dispozici máte podrobný popis složení, účinků i způsobů použití. Tyto „nápoje nové generace“ nejsou pouze onen primitivní „energeťák“. Je to o něčem jiném. Nečekejte „drsný nakopávač“, ale příjemné, zato efektní účinky, které oceníte v práci i k večeru při případné zábavě. Zkuste překonat podvědomí, kde máte „zastrčené“ nafouknuté reklamy na energeťáky - a dejte na pokrok.“


Dr.Petr Fořt,CSc. 
expert ve výživě, autor publikací, autor receptur doplňků stravy

Vydáno: 17.12.2014

TOPlist