ZHUBNĚTE ZDRAVĚ - SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ

  • DELFIN.CZ
  • >
  • ZHUBNĚTE ZDRAVĚ - SKUPINOVÝ REDUKČNÍ KURZ
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Chcete zhubnout zdravě? Tak využijte nabídku našeho skupinového redukčního kurzu. Pozor, nabídka je omezená a platí pouze pro prvních 10 přihlášených! Tak neváhejte...

ZÁMĚR KURZU:

Tento kurz je určen pro širokou veřejnost, avšak omezenou skupinu 10 osob. Kapacita tohoto kurzu je záměrně omezena pouze na 10 osob, abychom klientům mohli nabídnout skutečně individuální přístup, který je potřebak dosažení optimálního výsledku. Máte-li tedy zájem o redukci své váhy, se současnou změnou životního stylu, tak neváhejte a co nejdříve se na tento kurz přihlaste!

TERMÍN:

29. 9. - 5. 12. 2015

Rozvrh lekcí:

úterý - 17:30 – 18:25 (55 minut)
sobota - 9:00 – 10:45 (2x 50 minut)

Veškeré skupinové cvičení budou vždy probíhat v uvedené termíny ve Sportcentru Delfín - www.delfin.cz

CENA:

4.990 Kč / 3.990 Kč* (* 3.990 Kč pouze pro členy Sportcentra Delfín)

CENA ZAHRNUJE:

  • 20 lekcí redukčního cvičení (spinning, kruhový trénink, balanční cvičení - aktivace hlubokého stabilizačního systému, aerobní trénink - trénink dle tepové frekvence) se zajištěným pitným režimem
  • 10 lekcí výživového poradenství (doporučené hodnoty potravin, složení jídelníčku, GI - glykemický index potravin, vyvážený energetický příjem, superpotraviny 21. století, správná příprava pokrmů, pomalý nenásilný přechod směrem ke správnému dennímu režimu, snaha přeměnit stravovací a pohybové návyky)
  • 4x měření na špičkovém přístroji InBody R230

PODROBNOSTI:

Při první lekci seznámíme účastníky se záměry a cíly kurzu. Poté bude každému účastníku kurzu provedeno měření (tepová frekvence – energy zóny, tělesné obvody, složení těla). Na každé hodině se budou konzultovat stávající stravovací návyky a jejich postupná nenásilná přeměna k lepšímu. Během kurzu bude probíhat průběžné měření a vážení, pro zjištění úspěšnosti a rozbor příčin úspěchu nebo neúspěchu.

BENEFITY:

Po každé hodině proběhne samozřejmé protažení nejen namáhaných svalů ale i svalů prokazující jakoukoliv disbalanci. Během kurzu získá každý z účastníků základní informace nejen o zdravém životním stylu, ale především o nejvhodnějším pohybovém režimu potřebném pro redukci váhy i pro pohodovější život.

REZERVACE / KONTAKT

V případě Vašeho zájmu o tento kurz nás prosím kontaktujte:

Mgr. Daniela Šupková
mob.: 777 878 878,
daniela@zij-zdrave.cz 

ZHUBNĚTE ZDRAVĚ

Vydáno: 09.09.2015

TOPlist