MAJÍ SMYSL „ZARUČENÉ“ PŘÍPRAVKY NA DETOXIKACI TĚLA?

Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení
Vyzkoušejte naši novou rezervační aplikaci pro mobilní zařízení

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Jarní období je již každoročně mezi lidmi spojené s takzvanou detoxikací těla. Noviny a bulvární časopisy se hemží mnoha doporučeními a zaručenými tipy jak na to!

Všechna tato doporučení, pak také odkazují na věhlasné odborníky, kteří na oplátku doporučují zázračné prostředky, které je nutné si koupit nebo objednat.

Je tedy pak pouze otázkou zda chcete mít „dražší" moč a trochu lehčí peněženku, nebo zda skutečně chcete udělat něco pro své zdraví!

Termín „detoxikace" se jeví jako velmi odborný a proto na většinu z nás působí velmi lákavě. Všichni přece chceme být zdraví a detoxikovaní. Ale co to detoxikace vlastně je? Odborně to znamená proces odstranění nebo zneškodnění toxické látky. Pak je potřeba se zamyslet, zda je potřeba se „detoxikovat", nebo zda je lepší žít dlouhodobě zdravě a bez přemíry nebezpečných léčiv, alkoholu či dalších nevhodných látek, které obsahují průmyslově zpracované potraviny.

Chcete-li skutečně udělat něco pro sebe a své zdraví, tak věřte svému organismu! Naše játra jsou ta nejlepší detoxikační laboratoř. Chcete-li přirozeným způsobem podpořit jejich detoxikační funkci, tak občas používejte bylinu Ostropestřec. K tomu nekuřte, nepijte velké množství alkoholu, dodržujte zásady zdravé výživy a pravidelně se hýbejte! Pak nebudete potřebovat žádné „zaručené" detoxikační přípravky, protože v jejich případě se mnohdy jedná pouze o marketingovou kampaň a obsažené látky slibují nereálné účinky. Můžete si být ale jistí, že budete mít mnohem „dražší" moč a detoxikovanou peněženku. :-)

Dalším dobrým způsobem, jak si pomoci jsou tzv. odlehčené dny, kdy budete celý den jíst pouze hodně zeleniny a ovoce a u toho dostatečně pít vodu nebo 100% za studena lisované džusy. Nesmíte u toho však opět pít alkohol, kouřit nebo se hned následující den přejíst.

Je to tedy podobné jako s hubnutím! Nevěřte všem jednoduchým návodům, zaručeným přípravkům, ale používejte zdravý rozum! Chcete-li zhubnout, nebo detoxikovat svůj organismus, tak změňte svůj životní styl a nekupujte vše, co vidíte v reklamě. Nejen, že budete zdravější, ale také ušetříte dost peněz, které můžete využít mnohem lépe.

Za společnost Žij-zdravě.cz, s.r.o.

Bc. Radim Šupka 

Zaujal Vás Článek?

Zajímavé novinky Vám mohou chodit přímo na E - mail

  • Tipy na hubnutí a cvičení
  • Pozvánky na akce
  • Informace a výhodné nabídky

Dlaší články v blogu:

Výhody cvičení TRX

Výhody cvičení TRX

Hledáte nový typ cvičení k zpestření tréninku? Vyzkoušejte TRX, kterým posílíte celé tělo a zároveň...

Celý článekarrow
Jednoduché a účinné cviky na posilování rukou

Jednoduché a účinné cviky na posilování rukou

Kazí vám povislé svaly na pažích náladu a na léto se radši vůbec netěšíte? Nezoufejte, máme pro vás...

Celý článekarrow
Nejčastější chyby při posilování a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při posilování a jak se jim vyhnout

Ověřte si, zda cvičíte opravdu správně a efektivně!

Celý článekarrow
TOPlist